تبلیغات
بدر بندر خمیر - آغاز رسمی مذاکرات پرسپولیس با برانکو
بدر بندر خمیر

آغاز رسمی مذاکرات پرسپولیس با برانکو


حضور برانکوویچ در ایران منوط به توافق قطعی و حل مشکل مالیاتی اوست.


به گزارش "ورزش سه"، امروز در استانبول با مدیران پرسپولیس پای میز مذاکره نشست. این در شرایطی است که حسین هدایتی که پیش از این به عنوان خریدار پرسپولیس مطرح بود احتمالا برای حمایت مالی از باشگاه به عضویت هیات مدیره درخواهد آمد. البته حضور برانکو در ایران منوط به عقد قرارداد با اوست.

برانکو که سابق بر این قرار بود در اوایل اسفند جانشین حمید درخشان بشود، پس از نمایش درخشان قرمزها مقابل لخویا از فهرست پرسپولیس خارج شد اما ادامه نتایج ضعیف پرسپولیس در لیگ مدیران این باشگاه را به این نتیجه رسانده که کار را با درخشان ادامه ندهند. در نهایت با توجه به اخباری که از باشگاه پرسپولیس و البته از کانال غیررسمی این باشگاه بیرون می آید، باید انتظار داشت درخشان دیگر روی نیمکت پرسپولیس ننشیند. البته ممکن است توافقی هم بین او و باشگاه صورت بگیرد که او در این بازی سرمربی قرمزها باشد.

برانکو که یک موضوع مالیاتی حل نشده در ایران دارد، سال های سال پس از هدایت تیم ملی به ایران نیامده است. پرسپولیسی ها برای عقد قرارداد با او باید بدهی 450 میلیون تومانی مالیاتی او را هم حل کنند.نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 فروردین 1394 توسط محمد نور بدرود